EUROBEN Puppy 30-16
20 kg 59,50€

HAPPY DOG  EUROBEN Puppy 30-16

Úplne nové kompletné krmivo pre šteňatá stredných a veľkých plemien, ktoré v dospelosti dosahujú hmotnosť nad 11 kg. Je vyvážené, energeticky bohaté s obsahom až 30% plnohodnotných, prevažne živočíšnych bielkovín a 16% tukov.

Špeciálna receptúra je zostavená na báze ľahko stráviteľného hovädzieho a jahňacieho mäsa, pre správny rast orgánov aj svalstva, obsahuje hydinový tuk a hovädzí loj pre dostatok energie. Je doplnená väčším podielom ryže a zámerne neobsahuje pšenicu ani hydinové mäso. Súčasťou je tiež prídavok pre dostatočnú kĺbovú výživu. Krmivo obsahuje všetky nevyhnutné minerálne látky, stopové prvky a vitamíny pre rast šteniat a dospievanie mladých psov až do 12 mesiacov veku.

Receptúru navyše cielene obohacujú ďalšie doplnky biologicky účinných živín s významným podporným účinkom na dôležité telesné funkcie:
Betaglukan - stimulátor imunity na posilnenie celkovej obranyschopnosti tela, čo je veľmi dôležité v náročnom období rastu šteniat a dospievania mladých psov,
Glukosamín - kĺbová výživa pre pevné a pružné spojivové tkanivá, ako sú šľachy, väzy a kĺbové chrupavky, čo je veľmi dôležité pre správny vývoj kostry a celého podporného systému,
Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny - esenciálne nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú veľmi dôležité pre zdravý a výkonný srdcovo-cievny systém a taktiež pre odolnú a zdravú kožu,
Tokoferol (vitamín E) - čisto prírodný antioxidant, ktorý chráni telesné bunky pred účinkom voľných radikálov.

Je vhodnou potravou aj pre citlivé šteňatá. Krmivo neobsahuje sóju, žiadne umelé farbivá, arómy ani umelé konzervačné látky. Na stabilizáciu krmiva sú použité iba prírodné extrakty z rastlinných olejov s vysokým obsahom tokoferolu (vitamín E).

Veľmi vhodné aj pre používanie v profesionálnej pracovnej a športovej kynológii a pre profesionálne chovateľstvo.

Vyrobené v Nemecku pod najprísnejšou kontrolou kvality.

Zloženie:

Jahňacia mäsová múčka (17%), hovädzí proteín (škvarky, 16%), ryžová múka, kukurica, kukuričná múka, hovädzí loj, slnečnicový olej, pečeňový hydrolyzát, cukrovarské rezky (zbavené cukru), jablčná dreň, repkový olej, kvasnice sušené, sladový kvet, chlorid sodný, zelený ovos, slnečnica, žerucha, petržlen (zelené bylinky celkom 0,37%, sušené), obsahuje betaglukan (0,025%), glukosamín (0,025%). Stráviteľná energia: 1725KJ/100g.

Akostné znaky:

Hrubý proteín 30,0%, hrubý tuk 16%, hrubá vláknina 2,5%, popol 8,0%, vápnik 1,4%, fosfor 0,85%, sodík 0,4%.

Pridané látky:

Vitamin A 12.000 MJ, Železo 75 mg, Vitamin D3 1.200 MJ, Zinok 70 mg, Vitamin E 60 mg, Meď 8 mg, Vitamin B1 3 mg, Mangán 7 mg, Vitamín B2 3 mg, Selén 0,15 mg, Vitamín B6 2,5 mg, Jód 1,5 mg, Vitamin B12 45 µg,  Niacín 30 mg, Biotín 250 µg, Kyselina pantothenová 7,5 mg. Antioxidanty: silné prírodné extrakty s vysokým obsahom vitamínu E.

Kŕmna dávka:

Kŕmte podľa tabuľky uvedenej na obale.